Logická olympiáda 2015

Soutěž pro všechny ve věku 3 až 20 let s vlastní hlavou!

Zaregistruj se od 1. 8. do 30. 9. na www.logickaolympiada.cz

Soutěžící se registrují na stránce Vstup do soutěže - předškolní věk, žáci a studenti ZŠ a SŠ vyplněním osobních údajů - email, jméno, škola, třída, kategorie. Rodiče dětí mladších 15 let poprosíme i o souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže. Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo. Pokud přístupové heslo nedostanete, zkontrolujte spam a koš a případně si vyžádejte nové heslo na stránce Vstup do soutěže/ Zapomněl jsem heslo.

Korespondenční soutěž -  v období registrace probíhá korespondenční soutěž, kterou najdete v menu nahoře na záložce "KORESP. SOUTĚŽ". Jeden vylosovaný výherce v každé věkové kategorii vyhraje hlavolam. Vyluštěte úlohu ve své věkové kategorii, řešení spolu se jménem, příjmením, vaší adresou a věkem zašlete na adresu soutez@logickaolympiada.cz nejpozději do 30. 9. (foto soutěže ve fotogalerii)

Kategorie A1